forbot
САНИТАРНО-ПРОФИЛАКТИЧЕСКОЕ ПРЕДПРИЯТИЕ "БИОСАНЛАЙФ" pest control service
+38 (096) 515-53-21
 • САНИТАРНО-ПРОФИЛАКТИЧЕСКОЕ ПРЕДПРИЯТИЕ "БИОСАНЛАЙФ" pest control service
 • Каталог товаров
 • Дезинфицирующие средства Биолонг Для дома, 500 мл
Дезинфицирующие средства Биолонг Для дома, 500 мл
 • Дезинфицирующие средства Биолонг Для дома, 500 мл
 • Дезинфицирующие средства Биолонг Для дома, 500 мл

Дезинфицирующие средства Биолонг Для дома, 500 мл

Нет в наличии
48 UAH
Бренд:ТОВ "ІНФОКС"
Страна производитель:Украина
Описание
 • Опис :Готовий до використання 8% розчин. Видаляє органічний бруд та знищує неприємний запах (екскрементів та міток тварин, поту, плісняви, затхлості та інш.) Знищує небезпечні мікроби, віруси, цвіль. Ефективний відносно грамнегативних та грампозитивних бактерій (в т. ч. мікобактерій туберкульозу) вірусів, пліснявих грибів, та грибів роду Кандида,дерматофітів та споро утворюючих бактерій. Протягом 30 діб запобігає розмноженню бактерій, плісняви на обробленій поверхні. Не ушкоджує вироби з кольорових металів, пластмаси, нержавіючої сталі, лакофарбових покриттів, штучних матеріалів, шкіри, тканини, скла, дерева та інших.
 • Застосування :Нанесіть засіб БіоЛонг за допомогою розпилювача на оброблювальну поверхню. Чистою серветкою видаліть всі забруднення з оброблювальної поверхні. Нанесіть БіоЛонг повторно і залиште до повного висихання, або просочіть засобом серветку, та дворазово протріть оброблювальну поверхню. Експозизія від 5 хвилин.
 • Примітка :При появі осаду перед застосуванням засіб ретельно збовтайте (засіб не втрачає своїх властивостей). Не містить хлору, фосфатів, кислот, альдегідів, важких металів. Не залишає розводів. Не викликає алергію. Безпечний для людей та тварин.
 • Застереження :у разі попадання в очі ретельно промийте їх великою кількістю води. За потреби зверніться до лікаря. Зберігати в сухому місці при температурі від 5 оС до 30оС, окремо від харчових продуктів, в недоступних для дітей місцях.
 • Термін придатності :36 місяців.
 • Призначення :Засіб призначений для видалення бруду, органічного запаху та мікробів в холодильниках, на стільницях, кухонному обладнанні, кухонній техніці, у сміттєвих баках, витяжках; місцях забруднених екскрементами тварин (ковдри,підлога, одяг та інше), місцях нагляду за хворими( ліжка, білизна, підлога, одяг, предмети побутового використання, предмети догляду за хворими,посуду), дитячих іграшках.

Характеристики

Основные
Страна производитель Украина
Тип Дезинфицирующее
Сфера использования Пищевая промышленность, Фармацевтическая промышленность, Клиники и медицинские учреждения, Мясокомбинаты, Предприятия ЖКХ, общественного питания
Основное назначение средства Для стен, Для столов, Для емкостей и тары
Объем 0.5(л)
Характеристики:
Бренд:ТОВ "ІНФОКС"
Страна производитель:Украина
Объем: 500 мл
Информация актуальна: 12.02.2018

Подробнее

Дезинфицирующие средства Биолонг Для дома, 500 мл от компании САНИТАРНО-ПРОФИЛАКТИЧЕСКОЕ ПРЕДПРИЯТИЕ "БИОСАНЛАЙФ" pest control service, Виннице (Украина). Купить Дезинфицирующие средства Биолонг Для дома, 500 мл со склада. Цена, фото, условия доставки. Звоните!