UAH
Липуча стрічка від мух - СПП
Premium Standard
Отзывов: 6
СПП "БИОСАНЛАЙФ" pest control service
+38 (050) 267-13-01
Липуча стрічка від мух
  • Липуча стрічка від мух

Липуча стрічка від мух

Код:28
В наличии
Цена:
6.8 UAH
Бренд:Украина ТД
Страна производитель:Украина
Оплата:
Доставка:
Описание

Мухоловка липучка від мух Panther.

Призначення:

Липка стрічка від мух Panther New спеціально розроблена для українського ринку. Володіє тими ж якостями що і стрічка Ecostripe, Panther та інші при більш низькій ціні. Зниження ціни вдалося досягти за рахунок застосування нових технологій у виготовленні гільзи та етикетки без шкоди для основних показників продукту.

Липучка для мух Пантера застосовується для боротьби з літаючими комахами. На паперову стрічку нанесений клей з приманкою від літаючих комах, який володіє властивостю не висихати тривалий час, зберігаючи свою клейкість протягом 2х місяців. Безпечна для навколишнього середовища паперова стрічка з натуральною приманкою гарантує ефективне позбавлення від мух. Витрата липкої стрічки від мух Патера: для приміщення площею 10 - 15кв. м достатньо 1 - 2 стрічок. Паперова стрічка від літаючих комах має якісний клейовий шар, вироблена в Європі. Не містить токсичних речовин, підходить для алергетиків. Довжина клейкої стрічки від мух - 85см.

Спосіб застосування:

Липкі стрічки використовують не тільки в приміщеннях, але також на відкритому повітрі - на дачі, городі, на балконі, на літній кухні, у вбиральні. Перед застосуванням нагрійте липку стрічку до кімнатної температури. Повільно при легкому поварачуваніі витягнути за нитку - петлю липку стрічку від мух з пенала. Розгорніть липку стрічку від мух і прикріпіть її в місцях найбільшого скупчення мух. Чи не вивішують на сонці, поблизу відкритого вогню. Поміняйте стрічку на нову коли на ній буде багато прилиплих мух. Уважно стежте, щоб діти або домашні тварини не змогли використати засіб не за призначенням.

Характеристики

Основные атрибуты
Производитель Украина ТД
Страна производитель Украина
Тип Ловушка/уничтожитель насекомых
Назначение ловушки/отпугивателя От мух
Применение Внутри помещения
Принцип действия Химический

 

Характеристики:
Бренд:Украина ТД
Страна производитель:Украина
Информация актуальна: 12.11.2019
Способы доставки
Способы оплаты

Подробнее

Липуча стрічка від мух от компании СПП "БИОСАНЛАЙФ" pest control service, Виннице (Украина). Купить Липуча стрічка від мух со склада. Цена, фото, условия доставки. Звоните!
LiveInternet