UAH
Шкірний антисептик біолонг, 250 мл - СПП
Premium Standard
Отзывов: 2
СПП "БИОСАНЛАЙФ" pest control service
+38 (050) 267-13-01
  • СПП "БИОСАНЛАЙФ" pest control service
  • Каталог товаров
  • Шкірний антисептик БіоЛонг, 250 мл
Шкірний антисептик БіоЛонг, 250 мл
  • Шкірний антисептик БіоЛонг, 250 мл

Шкірний антисептик БіоЛонг, 250 мл

В наличии | Оптом и в розницу
Цена:
95 UAH
Опт:
  • 90 UAH/шт  - от 5 шт
Страна производитель:Украина
Оплата:
Доставка:
Описание
БіоЛонг «Шкірний Антисептик»

БіоЛонг - прозора безбарвна рідина. Засіб володіє бактерицидною дією у відношенні грамнегативних та грампозитивних бактерій (в т.ч. мікробактерій туберкульозу), вірулоцидною дією (включаючи віруси гепатитів, віру СНІД/ВІЛ, поліомієліт, віруси грипу, аденовіруси), фунгіцидними ( включаючи кандидози, дерматофіти, дріжджі) та спороцидними властивостями. При багаторазовому використанні не порушує ліпідний баланс шкіри - шкіра зберігає свої захисні властивості. Має пролонговану антимікробну дію, що зберігається протягом 5 годин після нанесення на шкіру.

ПРИЗНАЧЕННЯ: для дезінфекції рук хірургів, акушерів та медперсоналу, які зайняті у проведенні операцій та прийнятті пологів в закладах охорони здоров'я; дезінфекція рук медичного персоналу; для обробки шкіри пацієнтів перед інвазійними втручаннями, ліктьових згинів донорів; дезінфекції рук працівників учбово-виховних закладів, аптечних закладів, лабораторій різного підпорядкування, об'єктів комунальних служб, в т.ч. косметичних салонів, перукарень, закладів громадського харчування, соцзабезпечення (будинки старих, інвалідів та інше), банківських установ, на всіх видах транспорту; дезінфекції рук робітників підприємств харчової, фармацевтичної, біотехнічної, косметичної промисловості, санітарно-курортних закладах, підприємств ресторанного господарства, підприємств агропромислового комплексу та ветеринарного нагляду; дезінфекції рук та шкірних покривів персоналу інших об'єктів, діяльність яких вимагає додержання гігієнічних норм.

ЗАСТОСУВАННЯ: гігієнічна обробка рук - нанести 3 мл (три натискання) засобу та ретельно втерти в шкіру. Обробка ліктьових згинів донорів - двічі протерти різними тампонами в одному напрямку. Обробка рук хірургів - дворазово нанести по 5 мл засобу з інтервалом в 1 хвилина та ретельно втерти його в шкіру рук, зап'ястя та передпліччя.

СКЛАД: ЧАС, ПАВ, вода.

ЗАСТЕРЕЖЕННЯ: для зовнішнього використання. У разі попадання в очі ретельно промийте їх великою кількістю води. За потреби зверніться до лікаря.

Зберігайте в сухому місці при температурі від +5°С до +30°С, окремо від харчових продуктів, в недоступних для дітей місцях.

Виробник: ТОВ «ІНФОКС», м. Київ.

Термін придатності: 36 місяців.

Характеристики
Основные атрибуты
Страна производитель Украина
Тип средства Дезинфицирующая жидкость
Область применения Гигиеническая дезинфекция рук и кожи, Обработка иньекционного поля, Хирургическая дезинфекция рук и кожи, Антисептическая обработка кожи
Скорость действия 60.0(сек)
Упаковка средства Флакон с дозатором
Объем 250.0(мл)
Способы доставки
Способы оплаты
Характеристики:
Страна производитель:Украина
Объем: 250 мл
Форма выпуска:Жидкость
Информация актуальна: 07.11.2018

Подробнее

Шкірний антисептик БіоЛонг, 250 мл от компании СПП "БИОСАНЛАЙФ" pest control service, Виннице (Украина). Купить Шкірний антисептик БіоЛонг, 250 мл со склада. Цена, фото, условия доставки. Звоните!