UAH
Шкірний антисептик біолонг, 250 мл - СПП
Premium Standard
Отзывов: 6
СПП "БИОСАНЛАЙФ" pest control service
+38 (050) 267-13-01
Шкірний антисептик БіоЛонг, 250 мл
  • Шкірний антисептик БіоЛонг, 250 мл

Шкірний антисептик БіоЛонг, 250 мл

В наличии | Оптом и в розницу
Цена:
95 UAH
Опт:
  • 90 UAH/шт  - от 5 шт
Страна производитель:Украина
Оплата:
Доставка:
Описание
БіоЛонг «Шкірний Антисептик»

БіоЛонг - прозора безбарвна рідина. Засіб володіє бактерицидною дією у відношенні грамнегативних та грампозитивних бактерій (в т.ч. мікробактерій туберкульозу), вірулоцидною дією (включаючи віруси гепатитів, віру СНІД/ВІЛ, поліомієліт, віруси грипу, аденовіруси), фунгіцидними ( включаючи кандидози, дерматофіти, дріжджі) та спороцидними властивостями. При багаторазовому використанні не порушує ліпідний баланс шкіри - шкіра зберігає свої захисні властивості. Має пролонговану антимікробну дію, що зберігається протягом 5 годин після нанесення на шкіру.

ПРИЗНАЧЕННЯ: для дезінфекції рук хірургів, акушерів та медперсоналу, які зайняті у проведенні операцій та прийнятті пологів в закладах охорони здоров'я; дезінфекція рук медичного персоналу; для обробки шкіри пацієнтів перед інвазійними втручаннями, ліктьових згинів донорів; дезінфекції рук працівників учбово-виховних закладів, аптечних закладів, лабораторій різного підпорядкування, об'єктів комунальних служб, в т.ч. косметичних салонів, перукарень, закладів громадського харчування, соцзабезпечення (будинки старих, інвалідів та інше), банківських установ, на всіх видах транспорту; дезінфекції рук робітників підприємств харчової, фармацевтичної, біотехнічної, косметичної промисловості, санітарно-курортних закладах, підприємств ресторанного господарства, підприємств агропромислового комплексу та ветеринарного нагляду; дезінфекції рук та шкірних покривів персоналу інших об'єктів, діяльність яких вимагає додержання гігієнічних норм.

ЗАСТОСУВАННЯ: гігієнічна обробка рук - нанести 3 мл (три натискання) засобу та ретельно втерти в шкіру. Обробка ліктьових згинів донорів - двічі протерти різними тампонами в одному напрямку. Обробка рук хірургів - дворазово нанести по 5 мл засобу з інтервалом в 1 хвилина та ретельно втерти його в шкіру рук, зап'ястя та передпліччя.

СКЛАД: ЧАС, ПАВ, вода.

ЗАСТЕРЕЖЕННЯ: для зовнішнього використання. У разі попадання в очі ретельно промийте їх великою кількістю води. За потреби зверніться до лікаря.

Зберігайте в сухому місці при температурі від +5°С до +30°С, окремо від харчових продуктів, в недоступних для дітей місцях.

Виробник: ТОВ «ІНФОКС», м. Київ.

Термін придатності: 36 місяців.

Характеристики
Основные атрибуты
Страна производитель Украина
Тип средства Дезинфицирующая жидкость
Область применения Гигиеническая дезинфекция рук и кожи, Обработка иньекционного поля, Хирургическая дезинфекция рук и кожи, Антисептическая обработка кожи
Скорость действия 60.0(сек)
Упаковка средства Флакон с дозатором
Объем 250.0(мл)
Характеристики:
Страна производитель:Украина
Объем: 250 мл
Форма выпуска:Жидкость
Информация актуальна: 12.11.2019
Способы доставки
Способы оплаты

Подробнее

Шкірний антисептик БіоЛонг, 250 мл от компании СПП "БИОСАНЛАЙФ" pest control service, Виннице (Украина). Купить Шкірний антисептик БіоЛонг, 250 мл со склада. Цена, фото, условия доставки. Звоните!
LiveInternet