UAH
Дезінфекція транспорту в Вінниця від компанії SPP
Premium Standard
Відгуків: 4
SPP "BIOSANLAJF" pest control service
+38 (050) 267-13-01
Дезінфекція транспорту
 • Дезінфекція транспорту
 • Дезінфекція транспорту
 • Дезінфекція транспорту

Дезінфекція транспорту

Код:0032
Ціна від:
580 UAH
Опис

Санітарно профілактичне підприємство «Біосанлайф» надає послуги з дезінфекції транспорту.

 • Транспорт, призначений для перевезення харчових продуктів:
  • транспорт, що перевозить швидкопсувні продукти - не рідше 1 разу на 10 днів;
  • транспорт,, що перевозить не швидкопсувні продукти - не рідше 1 разу на місяць.
 • Транспорт санітарний після перевезення інфекційних хворих (машини швидкої та медичної допомоги). 
 • Транспорт, призначений для перевезення трупів (катафалки) 
 • Транспорт після перевезення побутових відходів (сміттєвози).
 • Набутий старий транспорт. 

Дезінфекція транспорту проводиться за договорами і тільки дозволеними до застосування на території України засобами, за затвердженими методиками.

Після кожної обробки робиться запис в санітарний паспорт автомобіля.

Санітарний паспорт на автомобіль

Для того чтобы избежать распространения инфекционных болезней во время транспортировки продуктов питания, транспорт надо регулярно подвергать мойке и дезинфекции. Для осуществления контроля за проведением мойки и дезинфекции автотранспорта, предназначенного для перевозки пищевых продуктов, был введен санитарный паспорт на транспорт. Машина, перевозящая пищевые продукты, должна иметь санитарный паспорт на транспорт.

Санитарный паспорт на транспорт — это документ, выдаваемый СЭС, удостоверяющий соответствие государственным  санитарно-эпидемиологическим правилам и нормативам транспорта, условий его мойки и дезинфекции и предоставляющий индивидуальным предпринимателям и юридическим лицам право на использование данного транспорта для  перевозки пищевых продуктов.


Санітарний паспорт на транспорт видається головним державним санітарним лікарем або його заступником за заявкою юридичних осіб та індивідуальних підприємців на підставі результатів гігієнічної оцінки транспорту.
Терміни дії санітарного паспорта на перевезення особливо швидкопсувних продуктів - 3 місяці; на перевезення інших видів харчових продуктів - 6 місяців.

 

Як отримати санітарний паспорт на машину?

Ви звертаєтеся до нас, укладаєте договір на дезінфекцію автомашини, проводимо обробку і з цим договором, актом проведених робот Ви звертаєтеся в СЕС за отриманням санітарного паспорта на транспортний засіб.

Нагадуємо:  обов'язковою умовою для отримання санітарного паспорта на транспорт в СЕС є наявність у водія або експедитора особистої медичної книжки, зареєстрованої в СЕС.

После получения бланка санитарного паспорта в СЭС, Вы идете к нам, мы его заполняем и ежемесячно, после проведения дезинфекции, ставим в паспорт печать  о проведении дезинфекции. Это позволит Вам осуществлять перевозки продуктов питания в течение месяца на данном транспортном средстве.

Наша компания, предоставляя свои услуги, своим заказчикам гарантирует эффективность, оперативность проведения работ по дезинфекции автотранспорт.

Інформація актуальна: 23.11.2018

Детальніше

Неймовірна ціна на Дезінфекція транспорту в Вінниця (Україна) від компанії SPP "BIOSANLAJF" pest control service.