UAH
Дезінсекція (знищення тарганів) в Вінниця від компанії SPP
Premium Standard
Відгуків: 6
SPP "BIOSANLAJF" pest control service
+38 (050) 267-13-01
Дезінсекція (знищення тарганів)
  • Дезінсекція (знищення тарганів)
  • Дезінсекція (знищення тарганів)
  • Дезінсекція (знищення тарганів)
  • Дезінсекція (знищення тарганів)

Дезінсекція (знищення тарганів)

Ціна від:
680 UAH
Опис

Дезінсекція - комплекс заходів, спрямованих на знищення будь-яких комах (тарганів, бліх, клопів, мурах, мух, комарів, ос, молі і т.д.) і кліщів, які є переносниками небезпечних інфекційних захворювань.

 

 

Таргани  - це великі руді або чорні комахи, 1/5 частина яких відноситься до синантропним, широко розселилися в житлових квартирах і виробничих приміщеннях. Завдяки сплощеного тілу таргани проникають у вузькі щілини і по системі трубопроводів розселяють по всій будівлі. Заселяють будівлі нерівномірно, в основному, де є волога і їжа.

Таргани поїдають харчові продукти, забруднюють їх екскрементами, є можливою причиною ряду інфекційних і алергічних захворювань (астма, наприклад). Деякі вчені вважають, що вони викликають рак. Бактерія Helicobacter pylori, що підвищує ризик захворюваності на рак шлунка, поширюється з тарганам послідом.

Тараканов завозять з продуктами харчування і товарами, цей процес йде все більш активно з розвитком торгівлі. Основними причинами поширення тарганів є: можливість розвитку і розмноження в опалювальних приміщеннях круглий рік; широкий спектр харчування і можливість тривалого голодування; здатність до швидкого пересування та активного розселення всередині будівель.

Санітарно-профілактичне підприємство «Біосанлайф» має сучасне обладнання для проведення ретельної дезінсекції у всіх важкодоступних місцях і на об'єктах самого різного профілю.

Дезінсекція проводиться безпечними для людей і домашніх тварин засобами.

 

Методи дезінсекції спрямовані на створення несприятливих умов для розмноження і розвитку членистоногих комах (профілактична дезінсекція) і безпосередньо на знищення комах (винищувальна дезінсекція).

Інформація актуальна: 12.11.2019

Детальніше

Неймовірна ціна на Дезінсекція (знищення тарганів) в Вінниця (Україна) від компанії SPP "BIOSANLAJF" pest control service.
LiveInternet