UAH
Дракер 10.2 концентрований мікроінкапсульовані інсектицид, 1 л в Вінниця від інтернет-магазина SPP
Premium Standard
Відгуків: 6
SPP "BIOSANLAJF" pest control service
+38 (050) 267-13-01
Дракер 10.2 концентрований Мікроінкапсульовані інсектицид, 1 л
  • Дракер 10.2 концентрований Мікроінкапсульовані інсектицид, 1 л
  • Дракер 10.2 концентрований Мікроінкапсульовані інсектицид, 1 л
  • Дракер 10.2 концентрований Мікроінкапсульовані інсектицид, 1 л
  • Дракер 10.2 концентрований Мікроінкапсульовані інсектицид, 1 л

Дракер 10.2 концентрований Мікроінкапсульовані інсектицид, 1 л

В наявності
Ціна:
1280 UAH
Бренд:ВЕБИ ИНСТИТУТ БИОХИМИИ Виа Дезман
Країна виробник:Італія
Оплата:
Доставка:
Опис

Дракер 10.2  концентрований Мікроінкапсульовані інсектицид на основі води, має широку тривала дія. Не містить розчинників, без запаху, не залишає плям і не робить негативного впливу на рослини. Препарат містить тетраметрін, який має дуже ефективну вбивчу дію і циперметрин, який відповідає за довготривалий ефект, дл технології мікроінкапсуляції. Насправді мікрокапсули стримують активний інгредієнт в середині себе і вивільняють його дуже повільно.

Дракер 10.2 вбиває комах, які присутні безпосередньо під час обробки і запобігає появі комах мінімум на 2 - 3 тижні. Препарат ефективний проти більшості комах, знайдених в комерційних, домашніх або промислових умовах (тарганів, скорпіонів, мурах, бліх, павуків, жуків, серебрянки, комах, паразитуючих на складах і в коморах). Препарат також ефективний проти літаючих комах, таких як мухи, гедзі, комарі, мошки, оси, які контактують з обробленими поверхнями, такими як стіни, підлоги, жалюзі, штори і т. д.

Вказівки щодо застосування:

У приміщенні: Застосуйте інсектицидний розчин за допомогою звичайного розпилювача, звертаючи особливу увагу по всьому периметру приміщень, а саме на плінтуса, куточки і тріщини, за і під меблями, побутовою технікою, місця зберігання відходів, туалети і всюди, де комахи, ймовірно можеть гніздитися або бути присутнім. Якщо обробляети на фермі, приберіть тварин до початку обробки і провентилюйте добре, перш ніж заводити тварин назад.

Зовні: Застосуйте на стінах, вікнах, підвіконнях, кутах між дахом і вертикальною стіною будівлі, огорожах, і місцях зберігання відходів. З метою запобігання повторного заселення, ми рекомендуємо розпилювати на 1 метр вгору до периметру стін будівлі і, в той же час, 1 метр по землі навколо будівель.

Дози застосування: Для обробки непоглощающіх поверхонь використовуйте 5 - 10 мл продукту з розрахунку на 1 літр води в залежності від ступеня заселення. Обробляйте поглинаючі поверхні використовуючи від 10 до 20 мл на літр води. Для мух і тарганів, потрібно використовувати від 10 до 30 мл на літр води.

Застереження: Не використовуйте продукт в повітря, тільки на поверхні. Чи не забруднюйте їжу, питво або інші ємності при використанні. Уникайте вдихання бризок розпилювача і вимийте руки, якщо на них потрапила інсектицидна рідина. Не використовуйте в концентрованому вигляді, дотримуйтесь вказівок виробника.

Характеристики:
Бренд:ВЕБИ ИНСТИТУТ БИОХИМИИ Виа Дезман
Країна виробник:Італія
Вид комах:Всі види комах
Принцип дії:Хімічний
Форма випуску:Рідина
Інформація актуальна: 12.11.2019
Способи доставки
Способи оплати

Детальніше

Неймовірна ціна на Дракер 10.2 концентрований Мікроінкапсульовані інсектицид, 1 л в Вінниця (Україна) від компанії SPP "BIOSANLAJF" pest control service.
LiveInternet