UAH
Санітарна обробка приміщень (дезінфекція) в Вінниця від компанії SPP
Premium Standard
Відгуків: 4
SPP "BIOSANLAJF" pest control service
+38 (050) 267-13-01
Санітарна обробка приміщень (дезінфекція)
  • Санітарна обробка приміщень (дезінфекція)
  • Санітарна обробка приміщень (дезінфекція)
  • Санітарна обробка приміщень (дезінфекція)

Санітарна обробка приміщень (дезінфекція)

Код:0034
Ціна від:
580 UAH
Опис

Завдання дезінфекції в осередках інфекційних захворювань (квартира, будинок, службове і робоче приміщення, лікарняне відділення та ін.), Викликаних патогенними мікробами, - селективне знищення збудника конкретної хвороби, наприклад, в осередку туберкульозу - збудника туберкульозу, в осередку гепатиту - вірусів гепатиту та т.д. В такому випадку дезінфекції піддається та група об'єктів, яка служить фактором передачі збудника цієї хвороби. Дезінфекція в лікарняних, дитячих та інших громадських установах проводиться з метою різко знизити чисельність популяцій всіх потенційно патогенних для людини мікробів на всіх об'єктах приміщення.

При проведенні дезінфекції встає ряд проблем, які необхідно вирішувати з урахуванням особливостей епідеміології того чи іншого інфекційно захворювання, географії місця його виникнення, пори року, різноманітності соціальних умов і т.д. При цьому ми повинні чітко уявляти собі, що підлягає дезінфекції, коли повинна бути зроблена дезінфекція, за допомогою яких засобів і яким способом її здійснити.

Профілактична дезінфекція здійснюється незалежно від виявлення інфекційних хворих і має на меті попередити виникнення Захворювань. Вона передбачає перерву механізму передачі, як правило, не одного захворювання, а групи хвороб, що мають одні і ті ж фактори передачі.

Профілактична дезінфекція вельми широко застосовується в повсякденному житті. У той же час епідеміологічна практика показує, що її проведення доцільно лише в тих випадках, коли за своїм змістом і характером вона вирішує завдання поточної дезінфекції, тобто проводиться постійно (знезараження водопровідної води, пастеризація молока, систематичне миття рук). Прикладом профілактичної дезінфекції є очищення стічних вод. У процесі її знезаражуються фекалії, в яких часто виявляються збудники різних кишкових інфекційних хвороб.

Інформація актуальна: 23.11.2018

Детальніше

Неймовірна ціна на Санітарна обробка приміщень (дезінфекція) в Вінниця (Україна) від компанії SPP "BIOSANLAJF" pest control service.