UAH
Відлякування кротів в Вінниця від компанії SPP
Premium Standard
Відгуків: 4
SPP "BIOSANLAJF" pest control service
+38 (050) 267-13-01
Відлякування кротів
  • Відлякування кротів
  • Відлякування кротів
  • Відлякування кротів

Відлякування кротів

Ціна від:
580 UAH
Опис

Крот  - комахоїдний гризун. Більшість кротів створює систему підземних ходів на луках, дачних ділянках, на клумбах з квітами, періодично викидаючи землю у вигляді кротовін-горбків землі.

Кріт звичайний - типовий мешканець листяних лісів, долин річок з луками і листяними деревами, полів, садів і городів. Уникає місць з високим рівнем грунтових вод і піщаних грунтів. Крот володіє надзвичайно гострими відчуттями. Особливо розвинене у нього нюх, за допомогою якого він знаходить собі їжу і орієнтується в своїх надзвичайно заплутаних ходах. Так само чудовий і слух; навпаки, смак розвинений дуже слабо. У порівнянні з іншими тваринами подібного розміру кроти мають вдвічі більше крові і вдвічі вищий вміст гемоглобіну в ній. Це дозволяє кротам легко дихати під землею, де вміст кисню знижено.

Відлякування кротів направлено на зниження кількості гризунів на ділянці.

Детальніше про послуги з відлякування кротів Ви зможете дізнатися, зателефонувавши оператору компанії.

Якщо у вас гарний сад або багатий на плодові культури ділянку, але при цьому по сусідству живуть кроти, то в цьому випадку неодмінно потрібно вжити заходів з відлякування кротів. Деякі садівники намагаються в таких умовах заощадити за допомогою підручних засобів, але, як правило, це малоефективно. Щоб остаточно видворити кротів з Вашої ділянки потрібно рука фахівця, причому не одного. Для кожного клієнта боротьба з гризунами розробляється нами за індивідуальним планом. Ми з трепетом ставимося до всіх наявних насадженням, тому наша послуга «відлякування кротів» гарантує замовнику повне зникнення гризунів і збереження присадибної ділянки. Заходи з відлякування кротів проводяться в кілька етапів, але в максимально стислі терміни.

Інформація актуальна: 23.11.2018

Детальніше

Неймовірна ціна на Відлякування кротів в Вінниця (Україна) від компанії SPP "BIOSANLAJF" pest control service.