UAH
Живоловушки
Premium Standard
Відгуків: 6
SPP "BIOSANLAJF" pest control service
+38 (050) 267-13-01
Живоловушки "Капкан", приманочного обладнання для вилову і скорочення чисельності гризунів
  • Живоловушки "Капкан", приманочного обладнання для вилову і скорочення чисельності гризунів

Живоловушки "Капкан", приманочного обладнання для вилову і скорочення чисельності гризунів

В наявності
Ціна:
98 UAH
Країна виробник:Україна
Оплата:
Доставка:
Опис

П ріманочное обладнання живоловушки "Капкан" використовується для вилову щурів і мишей в приміщеннях будь - якого типу з метою дотримання санітарно - гігієнічних норм відповідно до міжнародних стандартів ДСТУ ISO 9001: 2009, ДСТУ ISO 22000: 2009 (програма НАССР) , ДСТУ ОНSAS 18001: 2010 .

Метою експлуатації є скорочення чисельності гризунів, небезпечних в епідеміологічному плані, на об'єктах різного призначення (житлові і виробничі приміщення, тваринницькі підприємства, підприємства громадського харчування та харчових виробництв, навчальні заклади, дитячі установи, торговельні центри, об'єкти скупчення людей, склади та інші приміщення, де заборонено розміщення дератизаційних приманок відкритим способом).

Принцип дії: в середину контейнера розміщується клейова основа, яка після попадання на неї гризунів, з легкістю замінюється на нову. Кришка контейнера знаходиться в закритому стані, що не дозволяє гризунам, які потрапили в контейнер, вибратися з нього. Також, закрита кришка, запобігає доступ до клейової основи нецільових видів тварин і людей. Модель контейнера дозволяє закріплювати його як на стіні, так і на підлозі.

Тривалий термін експлуатації, стійкий до механічних пошкоджень, до атмосферних впливів і впливу агресивного середовища.

 

Передбачена послуга здачі обладнання в оренду.

 

Характеристики:
Країна виробник:Україна
Інформація актуальна: 12.11.2019
Способи доставки
Способи оплати

Детальніше

Неймовірна ціна на Живоловушки "Капкан", приманочного обладнання для вилову і скорочення чисельності гризунів в Вінниця (Україна) від компанії SPP "BIOSANLAJF" pest control service.
LiveInternet