forbot
САНИТАРНО-ПРОФИЛАКТИЧЕСКОЕ ПРЕДПРИЯТИЕ "БИОСАНЛАЙФ" pest control service
+38 (096) 515-53-21
  • САНИТАРНО-ПРОФИЛАКТИЧЕСКОЕ ПРЕДПРИЯТИЕ "БИОСАНЛАЙФ" pest control service
  • Каталог товаров
  • Засіб дезінфікуючий з мийною властивістю БіоЛонг універсальний, 250 мл
Засіб дезінфікуючий з мийною властивістю БіоЛонг універсальний, 250 мл
  • Засіб дезінфікуючий з мийною властивістю БіоЛонг універсальний, 250 мл

Засіб дезінфікуючий з мийною властивістю БіоЛонг універсальний, 250 мл

Код:0062
В наличии | Оптом и в розницу
55 UAH
Опт: 46 UAH от 6 шт
Страна производитель:Украина
Описание
БіоЛонг "Універсальний" - засіб дезінфікуючий з мийною властивістю

Не містить хлору, фосфатів, кислот, альдегідів, важких металів. Не залишає розводів. Не викликає алергію.

БіоЛонг - готовий до використання 4% розчин: видаляє бруд, знищує небезпечні мікроби, віруси, цвіль та неприємний запах; не ушкоджує вироби із кольорових металів, пластмаси, нержавіючої сталі, лакофарбових покриттів, штучних металів, шкіри, тканини, скла, дерева та інших. Ефективний відносно грамнегативних та грампозитивних бактерій (в т.ч. мікробактерій туберкульозу), вірусів, пліснявих грибів та грибів роду Кандида, дерматофітів, а також споро утворюючих бактерій. Запобігає розмноженню бактерій, плісняви на обробленій поверхні протягом 14 діб.

ПРИЗНАЧЕННЯ: засіб призначений для проведення дезінфекції (в т.ч. поєднаної з передстерилізаційною очисткою) на об'єктах, які підлягають санітарному нагляду: медичних, лікувально-профілактичних та оздоровчих закладах, косметологічних та перукарських салонах; дитячих та учбових закладах; закладах сфери обслуговування, громадського харчування, торгівлі на ринках; автомобільному, залізничному, авіаційному та громадському транспорті; в громадських установах, готелях; в осередку інфекційних захворювань; для дезінфекції лабораторного обладнання, медичного, стоматологічного, косметологічного та перукарського інструменту, предметів одягу за хворими, посуду, медичного та оздоровчого обладнання, предметів побутового використання, вікон, меблів, ліжок, взуття та одягу, миття всіх поверхонь, які є джерелом вірусної, грибкової та бактеріальної інфекції.

ЗАСТОСУВАННЯ: нанесіть засіб БіоЛонг за допомогою розпилювача на оброблювальну поверхню. Серветкою видаліть з неї всі забруднення. Нанесіть БіоЛонг повторно і залиште до повного висихання. Або змочіть засобом серветку, та дворазово протріть оброблювальну поверхню. Експозиція від 5 хвилин.

ПРИМІТКА: можлива поява осаду. Перед застосуванням засіб ретельно збовтайте до повного його зникнення (засіб не втрачає своїх властивостей).

СКЛАД: вода, ІПС, ЧАС менше 5%.

ЗАСТЕРЕЖЕННЯ: у разі попадання в очі ретельно промийте їх чистою водою. За потреби зверніться до лікаря. Зберігайте в сухому місці при температурі від +5°С до +30°С, окремо від харчових продуктів, в недоступних для дітей місцях.

Виробник: ТОВ «ІНФОКС», м. Київ.

Термін придатності: 36 місяців.

Характеристики

Основные
Страна производитель Украина
Сфера использования Птицефабрики, Животноводство, Клиники и медицинские учреждения, Мясокомбинаты, Клининговые компании, Фармацевтическая промышленность, Пищевая промышленность, Предприятия ЖКХ, общественного питания
Основное назначение средства Для инвентаря, Для оборудования, Для стен, Для столов
Объем 0.25(л)
Характеристики:
Страна производитель:Украина
Информация актуальна: 12.02.2018

Подробнее

Засіб дезінфікуючий з мийною властивістю БіоЛонг універсальний, 250 мл от компании САНИТАРНО-ПРОФИЛАКТИЧЕСКОЕ ПРЕДПРИЯТИЕ "БИОСАНЛАЙФ" pest control service, Виннице (Украина). Купить Засіб дезінфікуючий з мийною властивістю БіоЛонг універсальний, 250 мл со склада. Цена, фото, условия доставки. Звоните!