forbot
САНИТАРНО-ПРОФИЛАКТИЧЕСКОЕ ПРЕДПРИЯТИЕ "БИОСАНЛАЙФ" pest control service
+38 (096) 515-53-21
  • САНИТАРНО-ПРОФИЛАКТИЧЕСКОЕ ПРЕДПРИЯТИЕ "БИОСАНЛАЙФ" pest control service
  • Каталог товаров
  • Засіб родентицидний Рат кіллер супер 90 г.
Засіб родентицидний Рат кіллер супер 90 г.
  • Засіб родентицидний Рат кіллер супер 90 г.

Засіб родентицидний Рат кіллер супер 90 г.

В наличии | Оптом и в розницу
20 UAH
Опт: 20 UAH от 5 шт
Описание

Засіб родентицидний від гризунів РАТ КІЛЛЕР СУПЕР, 90 г

Родектицидний препарат Рат Кіллер Супер призначено для використання в побуті та фахівцями дезинфекційної служби з метою знищення щурів та мишей у закритих приміщеннях.

Рат Кіллер Супер ― гранульована приманка, готова до вживання. Містить діючу речовину бромодіолон одноразового вжитку в концентрації 0,005%, а також харчові складові приваблюючі речовини та муміфікатори, що гальмують розклад мертвих гризунів. Препарат відноситься до III класу токсичності.

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ: Отруту слід класти в неглибоку тару (аркуші або коробочки з цупкого паперу, картону та ін.) там, де є гризуни, поблизу їх нір, на шляху їх пересування, вздовж стін, у кутах, під меблями або обладнанням. Препарат потрібно розкладати в сухих, затінених місцях. При знищенні щурів 90 г препарату поділяють на 2 порції (Одна порція ― 3 великі ложки препарату), а при знищенні мишей ― на 4 порції (Одна порція ― 4 маленькі ложки препарату). Однієї порції вистачає для захисту приблизно 20 кв. м. Препарат систематично підсипають в тару, доки гризуни не припинять його споживати. Щурі та миші починають гинути за 4-5 днів. Остаточний ефект настає за 9-14 днів. 1 кг препарату може знищити колонію до 65 гризунів.

ЗАПОБІЖНІ ЗАХОДИ ТА ЗБЕРІГАННЯ: Використовувати тільки у відповідності до інструкції. Препарат шкідливий для людей та тварин. Тримати у місцях, які недоступні для дітей та тварин. Не торкатися отрути незахищеними руками. Накладати, висипаючи з пакету або за допомогою дерев'яних або пластиковых ложок. У разі забруднення шкіри препаратом та після закінчення робіт з отрутою ретельно змити заражене місце та руки водою з милом. Під час накладання препарату не їсти, не пити, не палити. Мертвих гризунів, рештки препарату та порожню упаковку знищувати шляхом спалювання або закопувати глибоко (0,5 м) в землю. У випадку отруєння або появи інших симптомів слід негайно звернутися до лікаря! Протидіючим засобом є вітамін К1.

Номер партії, дата фасування та вага вказані на упаковці.

Термін придатності 3 роки.

Виробник: "BEST PEST" (Польща). ГОСТ 14189-81, розфасовано ТзОВ „Проагро" (Львівська область) на замовлення ТзОВ "СВИТЯЗЬ".

Посвідчення про державну реєстрацію: серія А №01512

Характеристики

Основные
Вид вредителя Грызуны
Тип средства Гранулы
Принцип действия Химический
Информация актуальна: 12.02.2018

Подробнее

Засіб родентицидний Рат кіллер супер 90 г. от компании САНИТАРНО-ПРОФИЛАКТИЧЕСКОЕ ПРЕДПРИЯТИЕ "БИОСАНЛАЙФ" pest control service, Виннице (Украина). Купить Засіб родентицидний Рат кіллер супер 90 г. со склада. Цена, фото, условия доставки. Звоните!