UAH
Засіб родентицидний рат кіллер супер 90 г. - СПП
Premium Standard
Отзывов: 6
СПП "БИОСАНЛАЙФ" pest control service
+38 (050) 267-13-01
Засіб родентицидний Рат кіллер супер 90 г.
  • Засіб родентицидний Рат кіллер супер 90 г.

Засіб родентицидний Рат кіллер супер 90 г.

В наличии
Цена:
20 UAH
Оплата:
Доставка:
Описание

Засіб родентицидний від гризунів РАТ КІЛЛЕР СУПЕР, 90 г

Родектицидний препарат Рат Кіллер Супер призначено для використання в побуті та фахівцями дезинфекційної служби з метою знищення щурів та мишей у закритих приміщеннях.

Рат Кіллер Супер ― гранульована приманка, готова до вживання. Містить діючу речовину бромодіолон одноразового вжитку в концентрації 0,005% , а також харчові складові приваблюючі речовини та муміфікатори, що гальмують розклад мертвих гризунів. Препарат відноситься до III класу токсичності.

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ: Отруту слід класти в неглибоку тару (аркуші або коробочки з цупкого паперу, картону та ін. ) там, де є гризуни, поблизу їх нір, на шляху їх пересування, вздовж стін, у кутах, під меблями або обладнанням. Препарат потрібно розкладати в сухих, затінених місцях. При знищенні щурів 90 г препарату поділяють на 2 порції (Одна порція ― 3 великі ложки препарату), а при знищенні мишей ― на 4 порції (Одна порція ― 4 маленькі ложки препарату). Однієї порції вистачає для захисту приблизно 20 кв. м. Препарат систематично підсипають в тару, доки гризуни не припинять його споживати. Щурі та миші починають гинути за 4 - 5 днів. Остаточний ефект настає за 9 - 14 днів. 1 кг препарату може знищити колонію до 65 гризунів.

ЗАПОБІЖНІ ЗАХОДИ ТА ЗБЕРІГАННЯ: Використовувати тільки у відповідності до інструкції. Препарат шкідливий для людей та тварин. Тримати у місцях, які недоступні для дітей та тварин. Не торкатися отрути незахищеними руками. Накладати, висипаючи з пакету або за допомогою дерев'яних або пластиковых ложок. У разі забруднення шкіри препаратом та після закінчення робіт з отрутою ретельно змити заражене місце та руки водою з милом. Під час накладання препарату не їсти, не пити, не палити. Мертвих гризунів, рештки препарату та порожню упаковку знищувати шляхом спалювання або закопувати глибоко (0,5 м) в землю. У випадку отруєння або появи інших симптомів слід негайно звернутися до лікаря! Протидіючим засобом є вітамін К1.

Номер партії, дата фасування та вага вказані на упаковці.

Термін придатності 3 роки.

Виробник: "BEST PEST" (Польща). ГОСТ 14189 - 81, розфасовано ТзОВ „Проагро" (Львівська область) на замовлення ТзОВ "СВИТЯЗЬ".

Посвідчення про державну реєстрацію: серія А №01512

Характеристики

Основные
Вид вредителя Грызуны
Тип средства Гранулы
Принцип действия Химический
Информация актуальна: 12.11.2019
Способы доставки
Способы оплаты

Подробнее

Засіб родентицидний Рат кіллер супер 90 г. от компании СПП "БИОСАНЛАЙФ" pest control service, Виннице (Украина). Купить Засіб родентицидний Рат кіллер супер 90 г. со склада. Цена, фото, условия доставки. Звоните!
LiveInternet